בריסטול הינו נייר ללא ציפוי במשקל מרחבי של 170 גרם ומעלה.

בריסטולים מגיעים במגוון צורות והנפוץ שביניהם הינו הבריסטול הלבן 180 גרם. מוצר זה משמש לכריכת חוברות, יצירת פולדרים, תיקי נייר שונים ועוד.  את הבריסטול ניתן להשיג בגודל מרבי של 70/100 ובסוף ניתן לחתוך אותו למידות קטנות יותר לפי דרישה.

בריסטולים נוספים אשר נמצאים בשימוש לתעשיית הדפוס ליצירה ולבתי ספר הינם בריסטולים צבעוניים ניתן להשיגם במגוון רחב של צבעים וגדלים. רוב המשתמשים בבריסטולים אלו בנוסף לשימוש ביצירה צורכים בריסטולים לצילום .

קרטון מבריסטול לצילום מגיע מוכן בחבילות בגודל   a4וגודל a3 אשר מכילות 250 דף מוצר זה משמש לכריכות של חוברות צילום מסמכים לכריכה ויצירה. מוצר זה מגיע במגוון צבעים רחב, אנו מחזיקים כעשרים צבעי בריסטולים צבעונים לצילום בגדלים שונים לשימושים שונים זמינים במלאי.

אפשר למצוא כיום חבילות מעורבות של בריסטולים A4 לכריכה וצילום המכילות 5 צבעים שונים 100 דף של בריסטולים צבעונים מחולקים לארבע צבעים כחול ירוק צהוב וורוד.

כמו שצוין מקודם חוץ משימוש של בריסטולים לצילום מסמכים ישנם לא מעט אנשים אשר צורכים בריסטולים על מנת לכרוך חוברות במכונות ספירלה ובמכונות הידוק מסמכים.

מוצר נפוץ בתחום זה הינו בריסטול לכריכה מעור פיל זהו בריסטול בעל הטבעה מיוחדת בעובי 270 גרם. הוא משמש לכריכת חוברות. כמו כן ניתן להשתמש בכריכה בקרטון כרומו מצופה בעובי 250 גרם.

שימוש נוסף בבריסטולים ניתן לעשות בעזרת ניירות מהודרים למדפסות. בריסטולים אלו המגיעים בגימורים שונים הינם בריסטולים יוקרתיים חלקם מניירות ממוחזרים חלקם דומים לקלף וחלקם מנייר איכותי במגוון צבעים. כל המוצרים הללו עשויים בבית חרושת איטלקי ומגיעים בחבילות מהודרות של 50 דף בגודל אחיד a4 כאשר רוצים להכין תעודות הוקרה תעודות גמר או ציון לשבח משתמשים במוצר זה הנותן גימור יוקרתי לתעודה.

 

המלצה ב-facebook